Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZPRAVODAJ - OPĚT VYCHÁZÍ!

16. 6. 2020

Vážení a milí čtenáři a přiznivci našeho Zpravodaje,

dovoluji si vás informovat, že na vaše četné dotazy a přání, začal letos v únoru opět vycházet časopis Zpravodaj, který, ale nebude již vycházet pod Farností, ale bude vycházet jako duchovní časopis a vydavatelem je Bc. Anna Holubová. Všechny známé rubriky a příspěvky tam znovu nalezente, ale můžete se opět těšit na nové. Novým redaktorem je pan Jaromír Vlček z Vlašimi, biblista a zkušený redaktor časopisu v Trhovém Štěpánově. Časopis již také nebude tištěn na Obecním úřadě v Bohdanči a ani ve veřejné knihovně v Bohdanči, ale na kopírce, na kterou laskavě přispěl generál inženýr Andor Šándor, čímž časopis jakoby, zaštiťuje. Každý kdo ma chuť do něj přispět svými články, nebo příspěvky, je vítán.

Časopis vzniká doma. Barvy, papír se musí nakupovat.

Tímto velmi děkujeme za dosavadni spolupráci s Obcí Bohdaneč, za tisk jednotlivých čísel.

Také velmi děkujeme za laskavost a dar na kopírování, panu generálovi, inženýru Andoru Šándorovi!

Tištěná čísla jsou hlavně pro ty, kteří neumí s internetem a chtějí mít čísla tištěná.

Zpravodaj, který je rpo vás všechny, naleznete zatím na těchto stránkách a později na nových weovkách! :-)